Feliz Navidad!

Jesteśmy w Santo Domingo. Drugi rzut oka sprawia, że miasto wydaje się być bardziej przyjazne, niż na samym początku. Wieczorem wychodzimy z Carlosem, miejscowym couchsurferem, na spacer po Zona Colonial. Ta część miasta bardzo ładnie prezentuje się po zmroku, a na placu przed Alcázar de Colón (to ten po lewej stronie) wita nas elegancka, świąteczna dekoracja. Choinka. Świąteczny nastrój, który gonił nas od jakiegoś czasu, w końcu nas dogania. Zatem… Wesołych Świąt!

Feliz Navidad!

Ewa

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że spodobał Ci się i zaciekawił ten wpis. Jeśli tak, to będzie mi niezmiernie miło, gdy klikniesz Lubię to, dodasz +1 i podzielisz się wpisem ze znajomymi albo dołączysz do dyskusji! To dla mnie ważne, bo pokazuje, że warto dalej pisać. Masz uwagi, komentarze, pytania? Nie wahaj się, napisz! Cieszę się z każdego sygnału od Ciebie! Dziękuję :)

- Ewa a

Przeczytaj też...

4 komentarze

 1. Ajka pisze:

  Ojej, jaka ładna choinka! Wesołych Świąt Ewo dla Ciebie i koleżanki!

 2. Ewa pisze:

  Choinka sponsored by Coca Cola, jak się potem bliżej przyjrzałam :D

  Dzięki i również wesołych!

  A z ostatniej chwili, wygląda na to, że wigilię spędzimy w… Hard Rock Cafe :)

 3. Ajka pisze:

  hehe hard rock to metoda na wszystko ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Pola wymagane. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Ostatnio pojawia się bardzo dużo spamu i mój filtr czasem się gubi. Jeśli nie jesteś spamerem, a Twój komentarz nie ukazał się, daj mi o tym znać mailowo. Kontakt znajdziesz tu. Dziękuję!