Reklama i współpraca

Lubię pisać, jeżeli więc szukasz kogoś, kto napisze dla Ciebie artykuł o podróżowaniu lub o jednym z odwiedzonych przeze mnie krajów do czasopisma czy na stronę internetową – skontaktuj się ze mną!

Serdecznie zapraszam też do współpracy z blogiem Daleko niedaleko! Poniżej opis przykładowych sposobów współpracy, ale jestem zawsze otwarta na inne, ciekawe propozycje :)

Testy produktów i usług

Chętnie przetestuję produkty lub usługi, których tematyka nawiązuje do podróżowania, w szczególności:

  • sprzęt fotograficzny
  • akcesoria turystyczne i sportowe
  • oferty biur podróży oraz przewoźników
  • odzież
  • sprzęt elektroniczny
  • inne produkty i usługi dla osób podróżujących.

Testy będą prowadzone szczególnie pod kątem przydatności produktu lub usługi dla osób podróżujących. W przypadku testów wyrażam swoją całkowicie szczerą opinię.

Konkursy

Z przyjemnością! Oczywiście, jak w przypadku testów, konkursy będą nawiązywać do tematyki podróżniczej. Na pewno uda nam się wypracować formułę ciekawą dla czytelników.

Dotychczasowe konkursy znajduję się pod tym linkiem.

Recenzje książek

Uwielbiam czytać ;) Zatem książki chętnie przyjmę do przeczytania i wspomnę o niej czytelnikom na facebookowym fanpage bloga, ale chciałabym w miarę możliwości dać im coś więcej niż recenzję. Dlatego najlepszą formułą współpracy w tym zakresie jest dla mnie konkurs. To znaczy czytam książkę, piszę o niej swoją opinię na blogu, a następnie moi czytelnicy mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze książki.

Taka formuła już się sprawdziła m.in. w przypadku książek:

Inne rodzaje współpracy

Jeśli czegoś tutaj nie wymieniłam, a macie ciekawy pomysł na współpracę, to proszę o kontakt. Rozważymy i zobaczymy, co da się zrobić.

W przypadku zainteresowania współpracą, zapraszam do zakładki kontakt. Tam znajdują się wszystkie informacje o tym, jak można mnie znaleźć :)

Dotychczasowa współpraca

Moje doświadczenie obejmuje współpracę z takimi firmami, jak Tamron, LG, Marmot, Rockwool oraz eSky. Pracowałam również z biurami podróży Reykjavik Excursions, Iceland Guided Tours, Dive.is oraz Special Tours z Islandii, Fundacją Świat należy do Ciebie, a także ze Słowacką Organizacją Turystyczną, Turismo Lanzarote i Jordańską Organizacją Turystyczną.

Statystyki

Google Analytics za lipiec 2018 r.

Google Analytics dla Daleko niedaleko