Boca Chica: wszystko jest na sprzedaż

W niedzielny wieczór odwiedzamy miejsce będące swego rodzaju dominikańską dzielnicą czerwonych latarni. W ciągu dnia mamy tu kilka niezłych restauracji, w których można całkiem dobrze zjeść, kilka sklepów, gdzie można zaopatrzyć się w sprawunki spożywcze, parę barów. Ale w nocy… budzą się prostytutki.

Boca Chica

Tak to już jest. Jest popyt, to będzie i podaż. Popyt tworzą kasiaści biali turyści płci męskiej, na ogół w wieku starszym niż młodszym. Nierzadko z obrączkami na palcach. Siadają przy stolikach ustawionych na środku ulicy i obserwują przechadzające się w tą i z powrotem młode latynoskie kobiety. Krótkie, skrajnie obcisłe sukienki ledwo zasłaniające krągłą pupę, dekolt do pępka, sporo biżuterii. Różnią się tylko kolorem tych sukienek.

Boca Chica

Niemalże każda dziewczyna jest tutaj prostytutką. Nawet kelnerki w barach. Ale nie są natrętne. W Boca Chica panuje spokój, można iść i potańczyć w klubie, posiedzieć przy butelce piwa w barze. A jeśli ktoś chce, to skorzystać z okazji. Odpowiednia cena i można kupić wszystko.

Ewa

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że spodobał Ci się i zaciekawił ten wpis. Jeśli tak, to będzie mi niezmiernie miło, gdy klikniesz Lubię to, dodasz +1 i podzielisz się wpisem ze znajomymi albo dołączysz do dyskusji! To dla mnie ważne, bo pokazuje, że warto dalej pisać. Masz uwagi, komentarze, pytania? Nie wahaj się, napisz! Cieszę się z każdego sygnału od Ciebie! Dziękuję :)

- Ewa a

Przeczytaj też...

10 komentarzy

 1. Ania pisze:

  Gdzie Ty się tam wałęsasz, co?:D

 2. Ewa pisze:

  A co, wszystkiego trzeba spróbować ;)

 3. Ania pisze:

  A co tam spróbowałas w dzielnicy czerwonych latarń? :P

 4. Ewa pisze:

  Santo libre :D to taki drink jak cuba libre, tylko zamiast coli lejesz sprite’a. Dobra rzecz :)

 5. Ania pisze:

  Trzeba będzie spróbować:))

 6. Ewa pisze:

  Oooo, mam pomysł! Skoro nie ufasz moim wybitnym umiejętnościom kulinarnym, to może drink w zamian za kluski z makiem?

  W robieniu drinków jestem niezła i to to chyba nawet Rodzinka może potwierdzić :D

 7. Mira pisze:

  To fakt, potwierdzam, w tym jest dobra:)

 8. Ewa pisze:

  ha! dziękuję :))))))))

 9. Ajka pisze:

  Ale w nocy… budzą się prostytutki – hahaha ależ mnie to sformuowanie rozbawiło

 10. Ewa pisze:

  ale taka prawda :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*Pola wymagane. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Ostatnio pojawia się bardzo dużo spamu i mój filtr czasem się gubi. Jeśli nie jesteś spamerem, a Twój komentarz nie ukazał się, daj mi o tym znać mailowo. Kontakt znajdziesz tu. Dziękuję!